Інструкції

Тут зібрані всі необхідні інструкції для адміністрування та роботи з платформою Fox24. Будь ласка, уважно ознайомтесь з інструкціями перш ніж писати запит у технічну підтримку. На більшість ваших питань вже є відповіді у відповідних розділах.

Презентація у Powerpoint

Скачати презентацію

Робота з кабінетом на порталі fox24.com.ua

Налаштування особистого серверу

Адміністрування платформи Fox24

Робота з платформою Fox24

Відповіді на часті запитання

Зараз автоматично ви можете перейти лише з Базової хмарної ліцензії на Стандартну. Перехід з Хмарної на Коробкову ліцензію також можливий, але ви не зможете перенести свої вже заповненні дані. Щоб перейти з Хмарної на Коробкову ліцензію або навпаки, напишіть лист до нашої технічної підтримки.

Коробкова ліцензія оплачується разово. Щорічна оплата необхідна для отримання підтримки та оновлень. Ліцензія продовжить працювати необмежений час, навіть якщо не сплатити.

Хмарні ліцензії працюють на серверах компанії Hetzner в Германії.

Наші спеціалісти своєчасно оновлюють програмне забезпечення та роблять резервні копії, але жодна компанія не може дати 100% гарантію, що не трапляться форс-мажорні обставини або нова вразливість, яка скомпроментує дані. Тому, якщо ви стурбовані безпекою, радимо придбати коробкову ліцензію та розмістити портал на сервері у внутрішній мережі підприємства.

To top