CRM-система

CRM – система управління продажами і комунікаціями з клієнтами. За допомогою сервісу Fox24 жодне звернення клієнта не залишіться непоміченим. Програма веде облік від першого контакту до завершеної угоди.

Ліди у Fox24

Облік лідів

Фіксуйте звернення та формуйте базу потенційних клієнтів – лідів. Кожен лід має свій статус та відповідального менеджера. Оброблені ліди можуть трансформуватися в угоди або використовуватися у майбутньому для маркетингових акцій.

Контакти та контрагенти у Fox24

База контактів та контрагентів

Зберігайте контактні дані та реквізити всіх своїх колишніх та потенційних клієнтів. Маючи базу, ви зможете швидко створювати повторні угоди, формувати нові пропозиції та рахунки. Контакти та реквізити можуть швидко передаватися від одного менеджера іншому.

Контакти та контрагенти у Fox24
Розрахунок вартості продуктів у Fox24

Продукти та послуги

Сервіс Fox24 дозволяє вести облік проданих товарів та рахувати кількість залишків на складі. Програма розраховує вартість товарів в обраній валюті з ПДВ або без. По кожному продукту або послузі можна сформувати звіт.

Угоди у Fox24

Робота з угодами

Програма автоматично формує унікальні номери угод, фіксує джерело та відстежує історію зміни статусів. Керівництво бачить які угоди знаходяться у роботі та на яку суму. За допомогою статистики можна оцінити роботу менеджерів та відстежити найбільш результативні ліди.

Угоди у Fox24
Генерація документів у Fox24

Генерація документів

Використовуйте наші шаблони, щоб швидко сформувати договір, рахунок-фактуру та акт виконаних робіт. Програма дозволяє внести зміни або створити власні шаблони за допомогою простого редактора без програмування.

Спробувати безкоштовно

To top