Як отримати безкоштовний доступ

Щоб отримати безплатний доступ до хмарної ліцензії на 30 днів, необхідно спочатку зареєструватися на порталі Fox24.com.ua. Якщо ви ще цього не зробили – дотримуйтесь наступної інструкції.

Зайдіть у свій особистий кабінет за посиланням https://cabinet.fox24.com.ua/app/

У розділі “Акаунт” натисніть кнопку “Спробувати безкоштовно“.

Після цього буде активована Базова хмарна ліцензія на 30 днів.

Щоб перейди до кабінету вашої хмарної ліцензії треба натиснути кнопку Увійти

Якщо термін дії вашої ліцензії сплинув або ви бажаєте заздалегідь сплатити за використання порталу – натисніть кнопку Подовжити. Після цього система сформує вам рахунок для оплати.

Ви маєте змогу покращити свою ліцензію з Базової до Стандартної або до Коробкової, сплативши різницю у ціні. Для цього натисніть кнопку Покращити. Будьте уважні, на цей час зворотний перехід не доступний. 

Після активації вашої ліцензії, у вас з’явиться змога переходити до особистого порталу одразу, не заходячи в особистий кабінет https://cabinet.fox24.com.ua/app/. Для цього необхідно використовувати ту адресу, яку ви бачите під своєю ліцензією.

Ця адреса унікальна і формується порталом автоматично. Але, ви маєте змогу змінити адресу на свою, натиснувши кнопку “Змінити“.

Наприклад, ми змінили адресу тестового порталу з id8.fox24.com.ua на dmytro.fox24.com.ua.

Адреса повинна бути доступною та містити лише латинські букви та цифри.

Тепер, якщо ми перейдемо у браузері на URL-адресу http://dmytro.fox24.com.ua, то сайт Fox24.com.ua спрямує нас на відповідну сторінку нашого особистого порталу.

Авторизуйтесь на своєму порталі як Адміністратор, використовуючи той самий Email та пароль, що і в особистому кабінеті https://cabinet.fox24.com.ua/app/

Подальші інструкції щодо налаштувань створеного порталу дивіться у відповідних розділах: Адміністрування платформи Fox24 та Робота з платформою Fox24.

To top