Як придбати ліцензію (хмарну або коробку)

Всі ліцензії на платформу Fox24 прив’язуються до особистого акаунту користувача, тому перед тим як придбати ліцензію потрібно зареєструватися на сайті.

Ліцензії бувають двох типів: хмарні та коробкові. Хмарні ліцензії працюють на нашому сервері, а користувач сплачує за доступ до сервісу. Коробкова ліцензія купується разово та встановлюється на сервер користувача. Більш детальне порівняння між видами ліцензій та їх вартістю доступно за наступним посиланням.

Перехід з хмарної ліцензії на коробкову або навпаки можливий, але при цьому ви втратите вже заповненні дані, тому рекомендуємо визначитись з типом ліцензії до того, як збережете багато даних.

Після реєстрації в особистому кабінеті на сайті https://cabinet.fox24.com.ua/app/ ви побачите наступне меню.

Якщо ви плануєте придбати Хмарну ліцензію (Базову або Стандарт), то спочатку можете її безкоштовно протестувати 30 днів за допомогою цієї інструкції.

Перед тим як оплачувати ліцензії ми рекомендуємо заздалегідь внести необхідну суму коштів на рахунок. Як це зробити можна прочитати в інструкції Як поповнити баланс.

Оплата хмарної ліцензії

Щоб придбати ліцензію, натисніть відповідну кнопку.  

У діалоговому вікні оберіть тариф та термін дії хмарної ліцензії.  

Якщо необхідні кошти вже є на балансі, то сервіс запропонує вам списати ці кошти.

Якщо ж на балансі не вистачає коштів, то сервіс запропонує створити рахунок на оплату. Як поповнити баланс читайте у наступній інструкції.

Після списання коштів з балансу буде активована відповідна хмарна ліцензія.

Щоб перейди до кабінету вашої хмарної ліцензії треба натиснути кнопку Увійти

Якщо термін дії вашої ліцензії сплинув або ви бажаєте заздалегідь сплатити за використання порталу – натисніть кнопку Подовжити. Після цього система сформує вам рахунок для оплати.

Ви маєте змогу покращити свою ліцензію з Базової до Стандартної або до Коробкової, сплативши різницю у ціні. Для цього натисніть кнопку Покращити. Будьте уважні, на цей час зворотний перехід не доступний. 

Після активації вашої ліцензії, у вас з’явиться змога переходити до особистого порталу одразу, не заходячи в особистий кабінет https://cabinet.fox24.com.ua/app/. Для цього необхідно використовувати ту адресу, яку ви бачите під своєю ліцензією.

Ця адреса унікальна і формується порталом автоматично. Але, ви маєте змогу змінити адресу на свою, натиснувши кнопку “Змінити“.

Наприклад, ми змінили адресу тестового порталу з id8.fox24.com.ua на dmytro.fox24.com.ua.

Адреса повинна бути доступною та містити лише латинські букви та цифри.

Тепер, якщо ми перейдемо у браузері на URL-адресу http://dmytro.fox24.com.ua, то сайт Fox24.com.ua спрямує нас на відповідну сторінку нашого особистого порталу.

Авторизуйтесь на своєму порталі як Адміністратор, використовуючи той самий Email та пароль, що і в особистому кабінеті https://cabinet.fox24.com.ua/app/

Подальші інструкції щодо налаштувань створеного порталу дивіться у відповідних розділах: Адміністрування платформи Fox24 та Робота з платформою Fox24.

Оплата коробкової ліцензії

Перед придбанням Коробкової ліцензії переконайтесь, що у вас є сервер, який відповідає системним вимогам.

Для зручності, рекомендуємо поповнити баланс на відповідну суму до того як робити замовлення. Ви можете самостійно внести кошти карткою або з поточного рахунку за цією інструкцією, або звернутися до нас, щоб ми допомогли вам обрати найбільш зручний спосіб оплати.

Після того, як відповідна сума буде у вас на балансі, натисніть кнопку Придбати ліцензію.

У діалоговому вікні оберіть коробкову ліцензію і підтвердіть оплату.

Після списання коштів у вашому особистому кабінеті буде показана інформація про придбану ліцензію.

Назва Володаря ліцензії та Ключ вам знадобляться пізніше, для активації ліцензії на вашому сервері. Після отримання реєстраційної інформації, ви можете перейти до налаштувань особистого серверу.

To top