Спільна робота

Платформа Fox24 стимулює командну роботу та дозволяє підтримувати ефективну співпрацю в організації. Працюйте будь-де з ПК, ноутбука, планшета або смартфона.

Спілкування у Fox24

Корпоративна соціальна мережа

Спілкуйтесь зі своїми колегами в єдиному корпоративному месенджері. Публікуйте новини, щоб оповістити всіх співробітників одночасно. Використовуйте єдину платформу для ділового спілкування замість безлічі повідомлень на різні месенджери або листування через Email.

Задача з нагадуванням у Fox24

Працюйте разом над завданнями

Створіть задачу, визначте терміни та оберіть відповідального. Програма автоматично змінює статуси задачі та нагадує про заплановані події. Історія виконання всіх завдань зберігається у системі, а керівник може аналізувати ефективність виконання задач між різними працівниками.

Задача з нагадуванням у Fox24
Обговорення та погодження документа у Fox24

Спільне обговорення

Кожен працівник може надати доступ колегами до своїх задач, документів, контактів, лідів, контрагентів та угод. Співробітники можуть обмінюватися файлами, спілкуватися у чаті та погоджувати документи онлайн.

Календар подій у Fox24

Календар подій

У вашому корпоративному календарі ви можете побачити всі свої нагадування та терміни виконання задач. Портал також може надіслати повідомлення про події на Email користувача або у Telegram.

Календар подій у Fox24

Спробувати безкоштовно

To top